Titles you rated
Before SunsetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5