Movies
Ratings
1009
NightcrawlerRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
Rio 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 2.0
Asterix & Obelix Take on CaesarRated ★ 3.5