Series
Ratings
34
Bridal MaskRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5