Titles you rated
Cloud AtlasRated ★ 1.0
Children...Rated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.0
DisturbiaRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0