Titles you rated
Rebel RidgeRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Love and MonstersRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0