Titles you rated
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0