Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
RampantRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.5