Movies
Ratings
629
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5