Series
Ratings
146
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 1.5
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.0
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5