Titles you rated
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Mr. HongRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
MRated ★ 2.0
NoahRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5