Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5