Movies
Ratings
21
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0