Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 5.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 5.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.0
Busted! Season 1Rated ★ 2.5
Cheer UpRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
MistyRated ★ 3.5
Once AgainRated ★ 2.5
The Tale of NokduRated ★ 3.0
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.0