Movies
Ratings
198
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0