Titles you rated
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
The Return of SupermanRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0