Movies
Ratings
176
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Cars 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5