Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5