Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 0.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0