Series
Ratings
83
Green Mothers ClubRated ★ 4.0
Battle for HappinessRated ★ 4.0
UncleRated ★ 4.5
SwitchedRated ★ 4.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 3.0
Tsuredure ChildrenRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.0
SUPER LOVERSRated ★ 5.0