Titles you rated
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Memoirs of a MurdererRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5- 8:15Rated ★ 4.0
Black Jack: The Two Doctors in BlackRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Samurai HustleRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 2.5
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5- Detective Conan, the mystery of the legendary monster birdRated ★ 2.0
RageRated ★ 2.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5