Series
Ratings
31
Polar Bear CafeRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- We Are PreCureRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Golden KamuyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Case ClosedRated ★ 4.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5