Movies
Ratings
106
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5