Titles you rated
127 HoursRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
It BoyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5