Titles you rated
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
 HannibalRated ★ 4.5 HannibalRated ★ 4.5
 HannibalRated ★ 5.0 HannibalRated ★ 5.0
 HannibalRated ★ 5.0 HannibalRated ★ 5.0
 True DetectiveRated ★ 4.5 True DetectiveRated ★ 4.5
 Modern FamilyRated ★ 5.0 Modern FamilyRated ★ 5.0
 Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0 Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
 JumongRated ★ 4.0 JumongRated ★ 4.0
 The HeirsRated ★ 3.0 The HeirsRated ★ 3.0
 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
 Game of ThronesRated ★ 4.0 Game of ThronesRated ★ 4.0
 IRISRated ★ 3.0 IRISRated ★ 3.0
 The LegendRated ★ 3.5 The LegendRated ★ 3.5
 Blue TowerRated ★ 4.5 Blue TowerRated ★ 4.5
 Oh My GhostRated ★ 4.0 Oh My GhostRated ★ 4.0
 High KickRated ★ 4.0 High KickRated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.5 Incomplete LifeRated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0