Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5