Movies
Ratings
98
Natural CityRated ★ 2.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Claire's CameraRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 2.5
MustangRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 2.5
TitaneRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
StarletRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 2.0
Instant SwampRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0- L+Rated ★ 2.0
ListRated ★ 3.0
The Recorder ExamRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0