Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
TwelveRated ★ 0.5
GachiakutaRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
Secret InvasionRated ★ 1.5
EchoRated ★ 2.0
IronheartRated ★ 1.0- Black BulletRated ★ 2.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
DATE A LIVERated ★ 2.0
Street Woman FighterRated ★ 3.0- Nyarko -Another Crawling Chaos- WRated ★ 2.0
AnotherRated ★ 3.0