Movies
Ratings
146
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
AnnieRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 5.0- The Red ViolinRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Fried Green TomatoesRated ★ 5.0
Driving Miss DaisyRated ★ 5.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.0
StepmomRated ★ 4.0
PajuRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 4.0
Coco Before ChanelRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 5.0
FameRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0