Titles you rated
Mortal EnginesRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 2.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0- All Bark No BiteRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5