Titles you rated
BakemonogatariRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Man vs. WildRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0- Cross GameRated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0