Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0