Movies
Ratings
471
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5