Titles you rated
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0