Titles you rated
20th Century GirlRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
Orphan: First KillRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5