Movies
Ratings
195
American PsychoRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0