Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 1.0