Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 1.0
- A Chef of NobunagaRated ★ 2.0
- おせんRated ★ 4.0
- My Daddy Is An Idol!Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Love ShuffleRated ★ 2.5
99 Days with the SuperstarRated ★ 1.0- Heisei Busaiku SalarymanRated ★ 3.0
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 3.0- Q10Rated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0- VictoriousRated ★ 3.0
- VictoriousRated ★ 3.0
- VictoriousRated ★ 3.0
VictoriousRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 3.0
Awkward.Rated ★ 3.0