Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0