Titles you rated
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Unexpected BusinessRated ★ 5.0- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.0- Sing Again Season 3Rated ★ 5.0
Sing Again 2Rated ★ 5.0
Sing AgainRated ★ 5.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 2.5
The God of Music 2Rated ★ 4.0- The God of MusicRated ★ 4.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0
Divorced SinglesRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.5