Series
Ratings
142- The OriginalsRated ★ 4.5
The OriginalsRated ★ 4.5
The OriginalsRated ★ 4.5
LostRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 1.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0- Loving YouRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 2.0