Titles you rated
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
The StingRated ★ 3.5
The ConformistRated ★ 3.5
PiRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.5
Area 88Rated ★ 5.0- SquidRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
The Taste of TeaRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
The Look of SilenceRated ★ 4.5
Au Revoir les EnfantsRated ★ 3.5
I'm HereRated ★ 4.0
BURN·ERated ★ 4.5