Series
Ratings
394
ERASEDRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.5
The New Prince of Tennis OVARated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0- BossRated ★ 1.0
- BakumanRated ★ 2.0
The Return of IljimaeRated ★ 0.5- Knight RiderRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0
Mr. BogusRated ★ 2.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.5
RevolutionRated ★ 1.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 5.0- TouchRated ★ 1.5
Fruits BasketRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 1.0