Movies
Ratings
104
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5- Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0