Movies
Ratings
543
IncendiesRated ★ 4.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
NaokoRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Ghost WorldRated ★ 4.0
SomewhereRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 4.0