Titles you rated
MotherRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 5.0