Series
Ratings
34
Master's SunRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0