Titles you rated
Ant-ManRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
CatsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5