Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Anna MagdalenaRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Young & BeautifulRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0