Titles you rated
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.5
A New LeafRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 2.0
City HallRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 3.0