Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.0
HerbRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 1.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 1.0
Still AliceRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0